Seznamka Twoo jako aplikace


Samostatná aplikace pro seznamku Twoo je ale k dispozici i pro stolní počítače a notebooky. Pokud seznamku hodně používáme a chceme mít opravdu maximální přehled o tom, co se na ní děje, jestli nám nepřišla nová zpráva atd. můžeme si tuto aplikaci jednoduše stáhnout a to přímo ze stránek seznamky Twoo. Odkaz ke stažení nalezneme úplně dole a aplikace existuje ve dvou verzích – jedna je určená pro Windows a druhá pro Mac. Stejně jako v případě mobilních aplikací, tak i tyto jsou samozřejmě zdarma.

Facebok přihlášení lze provést i z mobilního telefonu. Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka pár sekund.

Seznamka Twoo jako doplněk pro internetový prohlížeč

Kromě aplikací je pro fanoušky seznamky Twoo připravený také speciální doplněk přímo do internetových prohlížečů. Doplněk je určený pro dva nejoblíbenější prohlížeče – Mozillu Firefox a Google Chrome a odkaz na něj najdeme na stejném místě jako odkazy pro aplikace Twoo. Pokud si tento doplněk stáhneme, získáme vždy upozornění, hned jak se na stránce Twoo stane něco, co by nás mohlo zajímat.

Facebook.cz má už přes miliardu uživatelů. Přihlášení na Facebook je zabezpečené. Facebook.com je největší sociální síť na světě s miliardou uživatelů.


Seznamka Twoo na sociálních sítích

Internetová seznamka Twoo nechybí ani na největších sociálních sítích, kde pravidelně informuje o novinkách a různých zajímavostech. S jejím oficiálním profilem se tak můžeme setkat nejen na Facebooku, ale také na Twitteru, Google+ a YouTube. Twoo má i svůj vlastní blog, na kterém zveřejňuje různé zajímavé články týkající se seznamování.

Výhody internetové seznamky Twoo

Jaké jsou největší plusy této seznamky? Mezi výhody určitě patří fakt, že základní verze služby je zcela zdarma, na rozdíl od některých konkurenčních seznamek, za které se musí od začátku platit. Pozitivem je také snadná a rychlá registrace a velmi pěkné a přehledné uživatelské prostředí. V případě placené verze je pak výhodou spousta dalších funkcí a mnohem větší šance na seznámení. Důležitá je také česká lokalizace – stránky jsou kompletně přeloženy do češtiny, takže je mohou bez problémů používat i ti, co nejsou příliš zdatní v angličtině nebo jiných světových jazycích. Velkým plusem je také možnost mít seznamku jako aplikaci v mobilním telefonu a mít tak přehled o tom, co se na ní děje, i když zrovna nejsme u svého počítače nebo notebooku. Potěší určitě i další drobnosti, jako je speciální aplikace pro Windows a Mac nebo doplněk pro internetový prohlížeč.

Seznámit se je snadné, hlavně večer. eDarling je nová online seznamka.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací portálu Twoo.com a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Seznamka zdarma

Najdi si holku na sex zdarma ještě dnes!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!