Nevýhody internetové seznamky Twoo


Kromě nesporných výhod má ale internetová seznamka Twoo také určitá negativa. Patří mezi ně především fakt, že základní neplacená verze umožňuje poměrně málo funkcí a pokud chceme stránky využívat skutečně naplno, je třeba si připlatit za rozšířenou verzi Twoo Unlimited. Nevýhodou je i fakt, že prostředí seznamky není moc originální – Twoo je prakticky kopií známé internetové seznamky Badoo, od které se liší jen minimálně. Dalším negativem je fakt, že ani placená verze Twoo Unlimited není úplně neomezená – v případě, že si zaplatíme účet Unlimited, můžeme sice posílat více zpráv ostatním uživatelům, ale i tak je jejich počet omezený. V České republice navíc seznamka Twoo není tolik známá a oblíbená jako některé jiné konkurenční seznamky, takže zde nemáme tak velký výběr potenciálních partnerů.

Facebook přihlásit se můžete i ze smartphonu. Badoo přihlášení lze provést z jakéhokoliv PC.

Jaké jsou nejzajímavější konkurenční seznamky?

Internetových seznamek existuje v současné době obrovské množství a možností, jak se přes internet seznámit je tak celá řada. Které ze seznamek v češtině patří k těm nejlepším?

Lidé.cz – seznamka, kterou u nás navštěvuje nejvíce lidí a je zde tak nejvyšší šance najít spřízněnou duši. Seznamka Lidé.cz patří pod velký internetový portál Seznam a kromě vážného seznámení si zde můžeme podat inzeráty i v řadě jiných kategorií – seznamka je tak vhodná i pro ty, co hledají kamarády nebo přátele, někoho jen na dopisování, ale třeba i pro ty, co si chtějí najít někoho s kým by mohli sportovat, zajít na nějakou kulturní akci nebo do přírody.

Jiskření – jedna z nejoblíbenějších českých internetových seznamek, která ale není zdarma – na začátku je třeba zaplatit registrační poplatek ve výši 79 Kč. Výhodou tohoto poplatku je na druhou stranu fakt, že seznamku tak využívají jen lidé, kteří to se seznamováním myslí opravdu vážně.


Štěstí – osudová seznamka Štěstí patří k největším seznamkám v České republice. Svým uživatelům nabízí spoustu možností, jak se seznámit a její součástí je spousta funkcí, které konkurenční seznamky nemají. Svůj profil zde má už více než 100 tisíc lidí z celého Česka.

Facebook – největší a nejoblíbenější sociální síť na světě sice není přímo seznamkou, přesto je ale díky tomu, že je na ní téměř každý, jednou z možností, jak se seznámit. Facebook nefunguje jako klasická seznamka, ale protože spousta lidí má na Facebooku většinu svých kamarádů, mohou se tak snadno seznámit např. přes přátele svých přátel atd. Navíc jsou na Facebooku různé seznamovací skupiny, aplikace atd.

Badoo – na závěr jsme si nechali seznamku Badoo, která patří k těm známějším internetovým seznamkám, které využívají lidé po celém světě. Badoo se hodně podobá seznamce Twoo a zvláště po grafické stránce jsou téměř stejné. Stejně jako Twoo pro ni platí, že základní registrace je zdarma, ale většina funkcí funguje až po zaplacení rozšířené verze.

Seznámit se je snadné, hlavně večer. eDarling je nová online seznamka.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací portálu Twoo.com a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Seznamka zdarma

Najdi si holku na sex zdarma ještě dnes!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!