Chatování s ostatními uživateli seznamky TwooJak už jsme si řekli, jednou z mnoha funkcí, které internetová seznamka Twoo umožňuje, je chatování. Abychom si tuto funkci mohli vyzkoušet, musíme mít na svém profilu nejdříve nahranou profilovou fotku. Chatování však v tomto případě neznamená chat v tradiční podobě, ale je tím myšlena možnost posílat si s ostatními uživateli seznamky textové zprávy. V momentě, kdy nám nová zpráva přijde, objeví se nám upozornění (ta si můžeme nechat posílat i e-mailem). Výhodou každopádně je, že snadno poznáme, který z uživatelů je právě online. Pokud má uživatel vedle své fotky, resp. na profilu zelený puntík, znamená to, že je právě teď online. Plusem je určitě, pokud si aktivujeme verzi Twoo Unlimited, protože jen tak poznáme, jestli si dotyčný naši zprávu přečetl nebo ne – u základní verze se to nedozvíme, dokud nám neodepíše. Stejně tak je v základní bezplatné verzi omezeno množství lidí, které můžeme denně kontaktovat – naopak v Twoo Unlimited jich můžeme kontaktovat více.

Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka pár sekund.

Nahrávání fotek na seznamku Twoo

Jedna z nejdůležitějších věcí na seznamce Twoo jsou fotky. S těmi se zde setkáváme úplně všude a bez nahrané profilové fotky pro nás tyto stránky prakticky nemají smysl – nemůžeme bez fotky téměř nic dělat. Pro přidání profilové fotky nejdříve přejdeme na stránku se svým profilem. Na ní klikneme na zelené tlačítko Přidat fotku a využijeme jednu ze tří možností – použití fotky z Facebooku, nahrání z počítače nebo pomocí webkamery. Na profilové fotce musí být pouze samotná osoba, která je majitelem profilu a musí mít rozpoznatelnou tvář. Co se týká formátu, tak povolené jsou formáty JPG, PNG a GIF, maximální velikost fotky je 15 MB a minimální rozměry jsou 150 x 150 pixelů. Kromě profilové fotky si můžeme na seznamku Twoo nahrát také spoustu dalších fotek a to veřejných a soukromých. Do veřejných fotek můžeme nahrát jakékoli další fotky, které ale nesmí zobrazovat nahotu nebo erotiku – takové pak patří do složky soukromé. Konečné rozhodnutí je ale na moderátorech seznamky, které mohou fotku přesunout z jedné složky do druhé a v krajním případě i úplně smazat. Proto je před nahráním nových fotek na Twoo lepší se seznámit s přesnými pravidly a podmínkami této seznamky, abychom předešli případným nedorozuměním.


Placená verze Twoo Unlimited

Internetová seznamka Twoo je v základu zcela zdarma a za její využívání nemusíme nic platit. Pokud ale chceme ještě více zvýšit naše šance na seznámení a chceme možnosti této stránky využít naplno, stojí za zvážení zaplatit si rozšířenou verzi pod názvem Twoo Unlimited. Ta nám přináší spoustu dalších funkcí a mnohem více možností, jak se seznámit. Pokud chceme svůj základní účet upgradovat na verzi Unlimited, musíme nejdříve kliknout na příslušný odkaz v horní části stránky. Poté vybereme některou z platebních metod – na výběr máme hned několik možností, jako je platba kartou, PayPalem, bankovním převodem nebo mobilním telefonem. Zvolit si také můžeme z různých balíčků podle doby předplatného – minimální je na jeden týden, další možnosti jsou měsíc, tři měsíce a šest měsíců. Více se vyplatí si Twoo Unlimited předplatit na delší dobu, protože v takovém případě získáme slevu na předplatném.

Seznamka Twoo jako aplikace pro mobilní telefony

Dnes už je celkem běžné, že spousta sociálních sítí a seznamek je k dispozici nejen na počítačích, ale existují i jejich samostatné aplikace pro mobilní telefony. Nejinak je tomu i u seznamky Twoo. Pokud máme chytrý mobilní telefon s operačním systémem iOS, Android nebo Windows Phone, můžeme si do něj aplikaci Twoo stáhnout a to navíc úplně zdarma.

V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé. Seznamka Seznámit je jednou z největších v ČR. Rande.cz je jedna z nejpopulárnějších českých seznamek. Libimseti je moderní seznamka pro mladé lidi. Známost je velice oblíbená seznamka pro náročné.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací portálu Twoo.com a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Seznamka zdarma

Najdi si holku na sex zdarma ještě dnes!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!